Masaż tantra i jej rodzaje

Masaż tantra - przygotowanie

Masaż tantryczny to dzielenie się dotykiem, który dociera w głąb skóry. Dobrze wykonany masaż tantryczny dociera do samej istoty bytu, traktuje organizm ludzki jako całość i pomaga stworzyć poczucie bezpieczeństwa, zaufanie oraz pogodę ducha. Tantra ma również bardzo duży wpływ na czakry, z którymi pracujemy podczas sesji masażu.  Masaż ten może uwolnić duże pokłady energii, która była dotychczas tracona poprzez napięcia, z którymi sami nie potrafimy sobie radzić. Na poziomie umysłu masaż tantryczny łagodzi stres i niepokój, buduje naszą pewność siebie oraz pomaga uzyskać lepszą świadomość własnego ciała. W momencie gdy uświadomisz sobie, gdzie w ciele znajduje się blokada energii oraz co ją powoduje, możesz rozpocząć integrację ciała tworząc coraz bardziej pozytywne wyobrażenie o nim, a tym samym zaczniesz brać odpowiedzialność za własne szczęście i zdrowie.Masaż tantra przywraca siły witalne potęgujące chęć do działania i odwagę do dokonywania zmian w swoim życiu.

 

Podczas sesji masażu ciało jest zupełnie nagie. Masaż tantryczny wykonuje się małymi, delikatnymi ruchami. Masaż obejmuje całe ciało, rozpoczyna się od tylnej części ciała. W trakcie trwania masażu, masażystka używa dłoni, przedramion jak również elementów ciała. Przy masażu tantra wykorzystywane jest również pareo. W pokoju, którym odbywa się sesja masażu bardzo waży jest odpowiedni nastrój : Świeczki, muzyka relaksacyjna. W czasie trwania masażu Tantra ważne jest głębokie oddychanie, które ma na celu wyciszenie organizmu i odblokowanie emocji. Tantra to komunikacja, miłość, opieka i zaufanie. Masaż Tantra to również Joni i Lingam. Oznaczają kobiece i męskie organy płciowe. Każda płeć ma inne potrzeby co stanowi odmienność dla każdego z osobna, dlatego tak ważne jest indywidualne podejście. W tantrze najpiękniejszy jest szacunek i zaufanie oraz sama technika wykonywania masażu.

 

RODZAJE MASAŻU TANTRA :

 • TANTRA PODSTAWOWA LINGAM / JONI – Masaż całego ciała + strefa Lingam / Joni. Jest to masaż tantryczny, który obejmuje całe ciało wraz ze strefą intymną, co pozwala w pełni czerpać satysfakcję z profesjonalnie wykonanego masażu. Sesja Tantry Lingam/ Joni pozwala na wyzbycie się wszelkich kompleksów, odczucie odprężenia w sferze cielesnej jak i duchowej oraz odblokowanie centr energetycznych, z których czerpana jest siła witalna. Jeśli czujesz, że coś blokuje Twoje dobre samopoczucie a Twoja energia seksualna jest zaburzona, odczuwasz zmęczenie i brak energii skorzystaj właśnie z tego masażu.
 • TANTRA DELUX – Masaż całego ciała + podwójne celebrowanie strefy Lingam / Joni. Masaż Tantra Delux jest to masaż skierowany do wszystkich bez względu na płeć. Masaż ten charakteryzuje się dwukrotnym masowaniem stref Lingam / Joni, dzięki czemu można przeżyć intensywne odczucia, które mocno wpływają na skumulowaną energię seksualną. Wybierając ten rodzaj masażu możesz całkowicie wyzbyć się wszelkich kompleksów oraz uwolnić siłę drzemiącą w głębi ciała.
 • TANTRA RYTUAŁ – Masaż całego ciała + strefa Lingam / Joni. Tantra Rytuał pozwoli Ci na celebrowanie każdej minuty rozpoczynającej się od rytuału polegającego na  wprowadzeniu Cię w świat bliskości i czułości przez dotyk masażystki. Decydując się na Tantrę Rytuał, przeżyjesz intensywniejsze odczucia duchowe. Zakończony rozgrzaniem czakr i pobudzeniem ich do pracy, pozwoli na powstanie idealnej harmonii ciała i umysłu
 • TANTRA PARTNERZY – Masaż całego ciała + strefa  Lingam / Joni. Tantra Partnerzy jest masażem dla Par, który może odbyć się w jednym lub w dwóch osobnych pomieszczeniach. Jest to masaż skierowany do osób, które pragną wraz z partnerem odczuć niesamowite chwile, odkrywając na nowo swoją seksualność, piękno, zrozumienie i zaufanie. Pozwólcie sobie na przeżycie podróży, która jeszcze mocniej rozpali uczucie i pożądanie między Wami.
 • TANTRA 4 RĘCE – Masaż całego ciała + strefa Lingam / Joni. Tantra 4 Ręce bazuje na Tantrze Lingam  / Joni , natomiast wykonany jest przez dwie masażystki co potęguje odczucia podczas masażu. Tantra 4 Ręce pozwala na stymulację całego ciała jednocześnie.

Masaż Tantra 4 Ręce możesz połączyć z masażem Tantra Rytuał lub Tantra Delux co zapewni Ci niezapomniane przeżycia oraz uwolni energię.

Dla Par, które preferują głębsze doznania polecamy połączenie Masażu Tantra Partnerzy z Masażem Tantra Rytuał lub Masażem Tantra Delux.

Lingam / Joni wykonywany jest na życzenie Klientów. Masaż odbywa się poprzez specjalne ruchy i uciski. Wykorzystywana jest stara technika tantryczna.

Salon Dewi nie jest salonem masażu erotycznego, tym samym nie oferujemy usług erotycznych i seksualnych.

 

 

Terapia:

 

 • usuwa blokady i bariery z dzieciństwa oraz społeczne uwarunkowania „tłamszące” naszą seksualność,
 • prowadzi do głębokiego uwolnienia emocji i relaksacji,
 • pomaga w rozwiązaniu problemów seksualnych oraz depresji,
 • obejmuje swoim działaniem uzdrawiająco ciało, umysł i duszę,
 • dostarcza wiedzy na temat własnego ciała, intymności
 • ukazuje nowy wymiar percepcji życia,
 • jest to skuteczny sposób na przywrócenie równowagi między ciałem i umysłem.