Często zadawane pytania

Jak długo trwa masaż tantryczny?

Przeprowadzenie sesji masażu tantrycznego może trwać godzinę, 1,5 godziny lub 2 godziny, zależy to od preferencji Klienta. Zalecany jest masaż przez 1,5 godziny, gdyż wtedy masażystka ma czas na dokładne wymasowanie każdej części ciała , a Klient może się w pełni zrelaksować.

Czy podczas masażu tantrycznego są masowane strefy intymne?

Tak, strefy lingam i joni (strefy intymne) są masowane starymi technikami tantrycznymi poprzez ucisk i specjalne ruchy. Jednak jeśli Klient życzy sobie masaż nie obejmujący stref intymnych to jest to możliwe.

Dlaczego podczas masażu tantrycznego muszę być nago?

Nagość podczas masażu tantrycznego pozwala na akceptację własnego ciała oraz na odblokowanie czakry sakralnej, która często jest blokowana przez problemy emocjonalne lub seksualne.

Czy masaż tantryczny to masaż erotyczny? Czym się różnią?

Nie, tantra nie jest masażem erotycznym, gdyż masaże te mają całkowicie inne cele i wymagają innego podejścia. Masaż erotyczny ma na celu jedynie zaspokojenie stref intymnych, podczas gdy profesjonalny masaż tantryczny ma na celu usprawnienie przepływu energii w ciele, również seksualnej, oraz na odprężeniu całego ciała i redukcji stresu.

Czy do masażu tantrycznego wymagane są specjalne przygotowania?

Nie są wymagane żadne przygotowania oprócz pozytywnego nastawienia do masażu i zaufanie naszym masażystkom. W naszym salonie Klienci otrzymują ręcznik, klapki oraz możliwość pójścia pod prysznic przed i po masażu.

Czy mogę się umyć przed masażem?

Dajemy naszym Klientom możliwość skorzystania z prysznica zarówno przed jak i po sesji masażu, gdyż zależy nam na utrzymaniu higieny, sterylności oraz dobrego samopoczucia Klienta.

W jaki sposób mogę zapłacić za masaż?

W tym momencie jedyną możliwą formą zapłaty jest gotówka.

Czy masaż tantryczny jest wykonywany przez masażystów czy masażystki?

Niezależnie od płci Klienta masaż tantryczny jest wykonywany przez nasze wykwalifikowane masażystki, mające doświadczenie w wykonywaniu różnego typu masaży, w tym masażu tantrycznego.

Czy istnieje możliwość wykonania masażu w domu?

Nie, masaże są wykonywane jedynie w naszych specjalnie przygotowanych gabinetach.

Czy masaż tantryczny jest dla mnie?

Masaż tantryczny jest dla każdego powyżej 18 roku życia, dla Klientów indywidualnych jak i dla Par w jednym lub dwóch gabinetach. Tantra jest masażem bardzo intymnym i osobistym, przez co niektórzy Klienci mogą czuć dyskomfort, opory lub wstydzą się własnego ciała. Jednak nasz personel jest doświadczony w przełamywaniu barier wstydu, dzięki czemu nasi Klienci czują się bezpiecznie i komfortowo.

Czy mogę dotykać masażystkę?

Jeśli orzypadkowo dotkniemy masażystkę w dłoń czy rękę to nic się nie stanie, jednak należy pamiętać, że masaż tantryczny nie jest masażem erotycznym. Świadome dotykanie masażystki, szczególnie w okolicach stref intymnych jest całkowicie zabronione.

Jak i kiedy umówić się na masaż?

Na masaż można umówić się dzwoniąc pod nasz numer: 511-867-876 lub napisać maila na nasz adres mailowy: biuro@salondewi.pl . Najlepiej umówić się około 2 dni wcześniej na konkretną godzinę i dzień.

Czy mogę wybrać masażystkę?

Jest to możliwe jeśli Klient korzystał z naszych usług i chce skorzystać z usług masażystki, która go masowała, jednak należy umówić się na wizytę wcześniej, aby masażystka była dostępna. Każda masażystka ma wysokie kwalifikacje i doświadczenie w przeprowadzaniu masażu. Należy pamiętać, że nasz salon nie świadczy usług masażu erotycznego, dlatego nie ma możliwości wyboru masażystki pod względem wyglądu.

Czy podczas masażu doznam spełnienia?

Celem masażu tantrycznego nie jest osiągnięcie spełnienia, jednak może się ono wydarzyć, nie powinno się powstrzymywać ani zmuszać.