Masaż lomi lomi nui

Lomi Lomi Nui to prastara hawajska sztuka pracy z ciałem.

Wykonywali ją w świątyniach Kahuni (mistrzowie i strażnicy tajemnicy) jako ceremonię oczyszczenia i uzdrowienia. Strzegli oni swej tajemnicy aż do ostatnich lat.Masaż ten kryje w sobie filozofię Huny, według której cały świat to wzajemnie przenikająca się energia, którą można wykorzystać do własnych potrzeb.

Celem masażu Lomi Lomi Nui jest praca nad całym bytem człowieka. To nie tylko rozluźnienie napiec w mięśniach, ale również usuniecie blokad wewnątrz człowieka.
Lomi Lomi Nui to prastara hawajska sztuka pracy z ciałem.Wykonywali ją w świątyniach Kahuni (mistrzowie i strażnicy tajemnicy) jako ceremonię oczyszczenia i uzdrowienia. Strzegli oni swej tajemnicy aż do ostatnich lat.

Masaż ten kryje w sobie filozofię Huny, według której cały świat to wzajemnie przenikająca się energia, którą można wykorzystać do własnych potrzeb.Celem masażu Lomi Lomi Nui jest praca nad całym bytem człowieka. To nie tylko rozluźnienie napiec w mięśniach, ale również usuniecie blokad wewnątrz człowieka.

Działanie masażu :

Masaż Lomi Lomi Nui działa na poziomach: fizycznym, emocjonalnym, duchowym i energetycznym.

  • Na poziomie fizycznym rozluźnia mięśnie, pobudza układ limfatyczny i krwionośny, wspomaga przemianę materii i trawienie. Zwiększa ruchliwość i elastyczność stawów. Poprawia krążenie, wpływa dodatnio na odmłodzenie całego ciała. Rozluźnienie mięśni uwalnia nas od napieć powstałych podczas stresu odblokowując swobodny przepływ energii.
  • Na poziomie emocjonalnym masaż pomaga usunąć z naszego wnętrza istniejące lęki i obawy. Pomaga również uwolnić nas od obciążających przyzwyczajeń. Pozwala to nam inaczej spojrzeć na otaczający nas świat i problemy codziennego życia, znalezienie nowych sposobów na ich rozwiązanie. Podczas masażu często pojawia się u nas chęć zmiany dotyczącej sytuacji życiowej. Odnajdujemy siły i sposoby żeby tego dokonać.
  • Na poziomie duchowym zwiększą samoakceptacje i rozumienie otaczającego świata.
  • Na poziomie energetycznym poprawia przepływ energii wewnątrz naszego ciała i pobudza nas do działania.