Czym jest Tantra?

Atmosfera masażu tantrycznegoMasaż tantryczny to podróż w krajobraz naszej duszy i ciała, odsłaniająca przed nami kolejne fazy oczyszczenia naszego umysłu. Przewodnikiem tej wyprawy jest masażystka, która odkrywa strefy przyjemności w naszym ciele, dzięki technice masażu w której wykorzystywane są dłonie, przedramiona oraz elementy ciała.

Tantra posiada ogromny wpływ na nasze życie codzienne. Tantra jest terapią umożliwiającą  pracę na własną seksualnością, pozwala odciąć  się od stresu, kłopotów, bólu.  Jest to cudowna terapia dla osób indywidualnych oraz dla par, pozwala na rozpalenie zmysłów oraz otwarcie nas na nowe przeżycia. Masaż tantryczny uczy nas akceptowania samego siebie, poznawania własnej seksualności, wyzbywania się kompleksów we wszystkich sferach życia oraz innego postrzegania nawet najbardziej prozaicznych czynności.

 

Tantra to nie tylko masaż ale proces, który odzwierciedla nasze życie i nastroje, pozwalający osiągnąć pełną harmonię duszy i ciała. Zmysłowość ruchów, blask świec, zapach olejków, nastrój oraz masaż Lingam / Joni pozwala osiągnąć niesamowitą przyjemność a także większą świadomość własnego ciała.

Istotą w masażu tantrycznym jest szacunek i zaufanie masażystki wobec odbiorcy jak również odbiorcy wobec masażystki.

Atmosfera panująca podczas sesji Tantry wprawia nas w stan głębokiego relaksu, pozwalającego przeżyć nam niesamowite chwile.

Masaże tantryczne często błędnie odczytywane są jako masaże erotyczne. Masaż erotyczny charakteryzuje się zupełnie inną formą oraz techniką wykonania, która głównie nastawiona jest na osiągnięcie satysfakcji seksualnej i bardzo intensywnych odczuć cielesnych. Tantra natomiast skupia się na pracy z energią seksualną zawartą w ciele tak abyśmy mogli czerpać z niej siłę do działania.

Masaże tantryczne wykonywane są na macie rehabilitacyjnej, spełniające wszelkie standardy.